Поезія - високий стяг душі


У 1999 році на 30 сесії генеральної конференції ЮНЕСКО було вирішено відзначати Всесвітній день поезії 21 березня. Перший Всесвітній день поезії святкувався у Парижі, де знаходиться штаб-квартира ЮНЕСКО. Цей День, вважає ЮНЕСКО, покликаний послугувати створенню у засобах масової інформації позитивного іміджу поезії як справді сучасного мистецтва, відкритого людям.
"Поезія, - говориться в рішенні ЮНЕСКО, - може стати відповіддю на найгостріші і найглибші духовні питання сучасної людини, але для цього необхідно привернути до неї широку суспільну увагу. Крім того, Всесвітній день поезії повинен дати можливість ширше заявити про себе невеликим видавництвам, чиїми зусиллями, переважно, доходить до читачів творчість сучасних поетів, літературним клубам, що відроджують одвічну традицію живого поетичного слова".

У житті все починається з чогось: річечка із струмочка, дерево із коріння. Так і в поезії.
Кожен вірш - це сповідь поета, якийсь незабутній епізод з його життя. Переконатись в цьому мали змогу маленькі читачі нашої бібліотеки 20 березня на святі поезії де звучали улюблені вірші відомих поетів. Також учасники свята мали можливість продекламувати свої перші творіння. І нехай, це перші спроби, проте – написані від душі. Всім було весело, цікаво,а найголовніше, що ніхто не залишився байдужим. Після заходу діти дружно пішли вибирати книги для домашнього прочитання.
 

Коментарі